Опис
Тороїдальний перетворювач 220/110 – РОЗРОБЛЕНО для Американської, Японської, а також будь-якої іншої техніки та обладнання з живильною напругою мережі 110 – 120V.
Ми пропонуємо адаптери для будь-якої техніки, привезеної з країн з напругою електромережі 110 Вольт. Якщо Ви стали володарем приладу розрахованого на напругу 110 Вольт, привезеного з Америки, Японії тощо. Вам неодмінно знадобиться трансформатор, що перетворює напругу Української електромережі 220 Вольт, на напругу, яка підходить для Вашого приладу 110 Вольт.
Як визначити потужність Вашого приладу? Вона вказана в інструкції до приладу або на шильдику, на самому приладі (вимірюється у W (Ватах). Буває, що виробник замість потужності вказує струм (в Амперах А), тоді, щоб дізнатися потужність Вашого приладу, потрібно просто помножити вказаний струм на напругу (110Вольт). Якщо вказана одночасно потужність у Ватах і струм в Амперах, то керуватися варто тільки струмом! Отже: знаючи потужність Вашого приладу, розрахованого на 110 (120) (100) Вольт, обирайте понижувальний трансформатор, обов’язково потужніший на 25%-50%, ніж потужність Вашого приладу. Що потужніший Ви придбаєте трансформатор, то менше він нагріватиметься під час роботи, а отже, працюватиме довго і безвідмовно. Особливу увагу слід приділити вибору трансформатора для електромоторів і нагрівальних приладів. Це пов’язано з тим, що виробник вказує потужність не максимальну, а середню. Наприклад, у плойки для завивки (випрямлення) волосся може бути вказана потужність 35 Ватт, але під час розігріву вона споживає в 10 разів більше!!! До 350ти Ватт. Те саме стосується будь-яких електродвигунів. Наприклад міксер, блендер, м’ясорубка, електромасажер…
- Тороїдальний трансформатор, з ККД – 96%.
- Захист від перегріву.
- Захист від перевищення робочого струму.
- Захист від зниженої і підвищеної напруги.
- Надійний пластиковий корпус європейського виробництва.
- Заводське складання та випробування кваліфікованими працівниками підприємства.
- Безпека: НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИВЕДЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧАСТИН ПЕРЕТВОРЮВАЧА ПІД НАПРУГОЮ, ЗА МЕЖІ КОРПУСУ!
Техніка безпеки щодо використання перетворювача напруги 220 Вольт у 110 Вольт:
- Встановлюйте перетворювач напруги в доступному і провітрюваному місці.
- Понижувальний трансформатор має бути потужнішим за Ваш прилад, оскільки може вийти з ладу вся система.
- Перетворювач 220 на 110В у приміщеннях з великою вологістю використовувати не можна, також потрібно уникати потрапляння вологи, а якщо потрапила волога в блок живлення, терміново відключити від мережі.
- Вимикайте автотрансформатор після використання. Самостійно не модифікувати. Потрібно остерігатися падіння і перегріву трансформатора.
Сергей –
Брал преобразователь с запасом по мощности. Свою работу выполняет: не гудит, не греется. отличная коммуникация с продавцом. рекомендую